APONOGETON ULVACEUS

Dostępność: brak towaru
Cena: 22,99 zł 22.99

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

OPIS

Aponogeton Ulvaceus to roślina wieloletnia żyjąca w głębi wody. Wytwarza liście tylko podwodne. Blaszki liściowe długości 12-40 cm, o szerokości 2-8 cm, są bardzo cienkie aż prześwitujące, jasnozielone lub zielone, równe lub lekko zakrzywione, o brzegach płaskich lub falujących czasami tak mocno że sprawiają wrażenie spiralnie skręconych wokół swej osi. Mają kształt podłużnie owalny, o podstawie od wąsko-klinowatej do zaokrąglonej i szczycie najczęściej zaokrąglonym, czasami z lekkim wcięciem, rzadziej ostrym. Kwiaty białe, żółte, rzadko fioletowe. Wymaga dodatkowo nawożenia do korzennego - polecamy: kapsułki nawozowe.

WYSOKOŚĆ 12 - 40 cm
SZEROKOŚĆ 10 - 25 cm
WYMAGANIA ŚWIETLNE 0,5 W/1litr
TEMPERATURA 20 - 28 ºC
TEMPO WZROSTU średnie - szybkie
TWARDOŚĆ WODY miękka - średnio twarda
pH WODY 6.0 - 8.0
SPRZEDAŻY SADZONKA O WYSOKOŚCI OKOŁO 20 - 25 cm + BULWA
   
  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl