APONOGETON ULVACEUS

APONOGETON ULVACEUS.jpg
  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena: 25,99 zł 25.99

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

OPIS

Aponogeton Ulvaceus jest najpiękniejszy z rodziny Aponogeton. Roślina cebulowa, liście delikatne, jasnozielone, półprzezroczyste na brzegach pofalowane. Roślina przeznaczona do większych zbiorników, ponieważ stanowi główną roślinę i może zająć nawet 50 cm szerokości akwarium.

WYSOKOŚĆ 15 - 40+ cm
SZEROKOŚĆ 20 - 30+ cm
WYMAGANIA ŚWIETLNE 0,5 W/1 litr
 TEMPO WZROSTU średnie - szybkie
TEMPERATURA 18 - 26 ºC
TWARDOŚĆ WODY miękka - średnia
pH WODY 5.0 - 9.0
 SPRZEDAŻ SADZONKA O WYSOKOŚCI OKOŁO 15 - 20 cm + BULWA

 

  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl