BACOPA MONNIERI - 5 SZT.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 4,99 zł 4.99


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

OPIS Bacopa monnieri jest bardzo pospolitą rośliną o jasno zielonych liściach umieszczonych naprzeciwlegle na owłosionych i słabo rozgałęzionych łodygach. Gdy pędy osiągną powierzchnię wody, mogą w porze letniej tworzyć małe, białe do różowych kwiaty. Podwodne pędy z trudem rozgałęziają się, tak więc kilka pędów (minimum dziesięć), powinno być sadzonych w grupie. Bacopa monnieri jest skromną ale za to bardzo wytrzymałą rośliną. Akceptuje miękką do twardej i preferuje drobnoziarniste podłoże, bogate w związki odżywcze.
WYSOKOŚĆ 15 - 30 cm
SZEROKOŚĆ 5 - 10 cm
WYMAGANIA ŚWIETLNE 0,5 W/1 litr
TEMPO WZROSTU średnie - szybkie
TEMPERATURA 20 - 28 ºC
TWARDOŚĆ WODY miękka - twarda
pH WODY 5.0 - 9.0
SPRZEDAŻ  5 SADZONEK O WYSOKOŚCI OKOŁO 10 cm

 

  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl