CRYPTOCORYNE WENDTII BROWN

Dostępność: brak towaru
Cena: 3,99 zł 3.99

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

OPIS Cryptocoryne wendtii "brązowa" jest przepiękną brązową odmianą Cryptocoryne wendtii. Błedem jest określenie, że Cryptocoryne wymagają miękkiej wody. W większości obszarów Sri Lanki woda jest twarda, tak więc praktycznie wszystkie Cryptocoryne ze Sri Lanki są odpowiednie dla twardych wód europejskich. Jeżeli roślina zaatakowana została tzw. chorobą zwartek, nie należy usuwać jej z akwarium, ponieważ za kilka tygodni zostaną wypuszczone nowe pędy.
WYSOKOŚĆ 15 - 25 cm
SZEROKOŚĆ 10 - 15 cm
WYMAGANIA ŚWIETLNE < 0,5 W/1 litr
TEMPO WZROSTU wolne
TEMPERATURA 20 - 30 ºC
TWARDOŚĆ WODY miękka - bardzo twarda
pH WODY 5.5 - 9.0
SPRZEDAŻ SADZONKA O WYSOKOŚCI OKOŁO 10 cm

 

  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl