DIDIPLIS DIANDRA

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 2,49 zł 2.49

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

OPIS Didiplis diandra jest bardzo delikatną i przepiękną rośliną o ciekawej budowie liści. Szczególnie dekoracyjny efekt można osiągnąć sadząc ją w grupach 4 - 7 sadzonek umiejscowionych z tyłu akwarium lub w samym środku. Roślina osiąga 10 - 20 cm wysokości i 2 - 4 cm szerokości. Jeżeli Didiplis diandra zapewnimy wystarczającą ilość światła jej wierzchołki liści przybierają czerwony/pomarańczowy kolor. Lubi żyzne podłoże. Nawożenie CO2 oraz miękka i kwaśna woda są idealnymi warunkami do osiągnięcia pełnej palety barw i szybkiego wzrostu.
WYSOKOŚĆ 10 - 20 cm
SZEROKOŚĆ 2 - 4 cm
WYMAGANIA ŚWIETLNE > 0,5 W/1 litr
TEMPO WZROSTU średnie - szybkie
TEMPERATURA 20 - 28 ºC
TWARDOŚĆ WODY miękka - średnia
pH WODY 5.0 - 7.0
SPRZEDAŻ  SADZONKA O WYSOKOŚCI OKOŁO 15 cm

 

  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl