HYGROPHILA ARAGUAIA - 5 SZT.

Dostępność: brak towaru
Cena: 9,99 zł 9.99


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

OPIS Hygrophila została nazwana od brazylijskiej rzeki Araguaia, jednak później została zidentyfikowana jako azjatycki gatunek - Hygrophila Lancea. Liście ma czerwonawo-brązowe z jaśniejszym kolorem żyły centralnej. Jej łodygi mają płożący pokrój a przycinanie liści utrzymuje formę krzaczaste. Hygrophila Lancea "Araguaia" potrzebuje intensywnego oświetlenia, w przeciwieństwie do większości innych gatunków z tej rodziny, wymaga również podawania CO2 oraz dobrego nawożenia.
WYSOKOŚĆ 10 - 20 cm
SZEROKOŚĆ 5 - 15 cm
WYMAGANIA ŚWIETLNE > 0,5 W/1 litr
TEMPO WZROSTU wolne - średnie
TEMPERATURA 22 - 28 ºC
TWARDOŚĆ WODY miękka - średnio twarda
pH WODY 6.0 - 7.0
SPRZEDAŻ  SADZONEK O WYSOKOŚCI OKOŁO 5 cm

 

  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl