Informujemy, że w dniach 30.07.2020 - 03.08.2020 przebywamy na urlopie i z tego względu nie będą realizowane zamówienia. Wznowimy je od 04.08.2020.

LUDWIGIA PANTANAL

Dostępność: brak towaru
Cena: 9,99 zł 9.99

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

OPIS Ludwigia Pantanal to piękna roślina o intensywnie różowych do czerwonych liściach. Roślina wymagająca pod każdym względem: oświetlenia (co najmniej 0,75 W/l), miękkiej wody GH poniżej 6, dużej ilości CO2, które znacząco sprzyja jej dobremu rozwojowi. Pantanal wchłania również sporo nawozów ze słupa wody, więc potrzebne jest jego nawożenie. Azot i fosfor powinny być dodawane regularnie. Nie powinny spadać poniżej zalecanego poziomu, dla NO3 5-15 mg/l oraz PO4 1-2 mg/l, ponieważ roślina przestaje rosnąć jeśli ich nie zapewnimy. Żelazo i mikroelementy powinny być dozowane w obfitych ilościach, aby zapewnić zdrowy, kolorowy wzrost (polecamy Fe Hybryd).
WYSOKOŚĆ 15 - 50 cm
SZEROKOŚĆ 5 - 15 cm
WYMAGANIA ŚWIETLNE > 0,5 W/1litr
TEMPERATURA 20 - 28 ºC
TEMPO WZROSTU średnie
TWARDOŚĆ WODY bardzo miękka - miękka
pH WODY 5.5 - 6.8
SPRZEDAŻY SADZONKA O WYSOKOŚCI OKOŁO 10 - 15 cm

 

  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl