MAKRO MIKRO POTAS CARBO 4 x 500 ml + KAPSUŁKI

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 58,50 zł 58.50

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

OPIS Kompletny zestaw do nawożenia akwarium roślinnego + kapsułki nawozowe do podłoża
SKŁAD CHEMICZNY

MAKRO – KNO3, KH2PO4, MgSO4, E202, E 300
MIKRO – ŻELAZO, MANGAN, BOR, CYNK, MIEDŹ, MOLIBDEN, E202, E300
POTAS – K2SO4, E 202, E 300
CARBO – Aldehyd glutarowy roztwór 2,5%
KAPSUŁKI – K, Mg, PO4, NO3, ŻELAZO, MANGAN, BOR, CYNK, MIEDŹ, MOLIBDEN

PRZYGOTOWANIE Produkt w pełni gotowy do użycia
DAWKOWANIE

MAKRO: 3 naciśnięcia pompki / 100 litrów / codziennie
MIKRO: 2 naciśnięcia pompki / 100 litrów / codziennie
POTAS: 3 naciśnięcia pompki / 100 litrów / codziennie
CARBO: 2 naciśnięcia pompki / 100 litrów / codziennie
KAPSUŁKI: 1 kapsułka na kwadrat o wymiarach 5 cm x 5 cm. Pod rośliny jak np: Lotos czy Echinodorus zaleca się zastosować 2 - 3 kapsułki. Kapsułki działają około 4 miesiące w podłożu.

PRZECHOWYWANIE Optymalnym miejscem jest szafka pod akwarium, chronić przed światłem. Data ważności znajduje się na opakowaniu.
BEZPIECZEŃSTWO Produkt tylko do użycia w akwarystyce słodkowodnej, produkt nie jest przeznaczony do spożycia. W przypadku konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać etykietę na opakowaniu. Chronić przed dziećmi
UWAGI

CARBO: Nie jest to Aldesan E z dodatkami chemicznymi, a czysty aldehyd glutarowy. Zamiennik popularnych produktów akwarystycznych z nazwą Carbo

OPAKOWANIE

Makro: Butelka z dozownikiem 500 ml
Mikro: Butelka z dozownikiem 500 ml
Potas: Butelka z dozownikiem 500 ml
CARBO: Butelka z dozownikiem 500 ml
KAPSUŁKI: 30 kapsułek nawozowych w słoiku

 

  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl