RANUNCULUS INUNDATUS

Dostępność: brak towaru
Cena: 4,99 zł 4.99

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

OPIS Urodę Ranunculus Inundatus nadają charakterystyczne pierzaste liście. Wymaga on dość intensywnego oświetlenia. Roślina pierwszego planu nie przekracza 15cm. Jak większość roślin może rosnąć wyższa w słabszym oświetleniu. Wskazane jest nawożenie CO2 oraz MIKRO. Roślina dobrze rośnie w podłożu wzbogaconego dodatkiem gliny. Preferuje wodę lekko kwaśną, miękką ale toleruje również wyższą twardość wody. Pomimo stworzenia dobrych warunków rośnie stosunkowo wolno. Łatwo się rozmnaża poprzez pocięcie na mniejsze segmenty zawierające kilka zawiązków (węzłów) i posadzenie w substracie.
WYSOKOŚĆ 10 - 15 cm
SZEROKOŚĆ 5 - 15 cm
WYMAGANIA ŚWIETLNE > 0,5 W/1litr
TEMPO WZROSTU średnie
TEMPERATURA 26 - 28 ºC
TWARDOŚĆ WODY miękka - twarda
pH WODY 6.0 - 7.5
SPRZEDAŻ SADZONKA O DŁUGOŚCI OKOŁO 10 cm

 

  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl