AZOT - KNO3 100 g (CZYSTY DO 99,9%)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 3,99 zł 3.99

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

OPIS Produkt służący do uzupełniania braków AZOTU w akwarium. Azotany zaliczają się do makroelementów i stanowią 1,5% suchej masy rośliny.
Niedobór azotu występuje w akwariach stosunkowo często i objawia się następująco:
- chloroza na starych i młodych liściach,
- spowolnienie wzrostu,
- mniejszy rozmiar liści,
- intensywniejszy kolor liści,
- brzeżna martwica liści,
- słabe krzewienie się rośliny,
- pojawienie się drobnych martwiczych plamek.
SKŁAD CHEMICZNY

KNO3 (azotan potasu) (CZYSTY DO 99,9%)
Zawartość NO3:  61,3%
Zawartość K:  38,7%

PRZYGOTOWANIE Produkt do samodzielnego przygotowania
DAWKOWANIE

Proszek należy rozpuścić w wodzie RO lub destylowanej wg kalkulatora stężeń  
Można np: rozpuścić 41 g w 500 ml wody RO lub destylowanej – 1 ml roztworu zwiększy stężenie NO3 – 0,50 mg/l i K – 0,32 mg/l w 100 l akwarium.

PRZECHOWYWANIE Optymalnym miejscem jest szafka pod akwarium, chronić przed światłem. Data ważności znajduje się na opakowaniu
BEZPIECZEŃSTWO

      UWAGA

Może intensyfikować pożar; utleniacz. 

Przechowywać z dala od źródeł ciepła/ iskrzenia/ otwartego ognia/ gorących powierzchni. –Nie palić. Trzymać z dala od odzieży i innych materiałów zapalnych. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. W przypadku pożaru: Użyć wody do gaszenia. Zawartość / Pojemnik usuwać do upoważnionego odbiorcy odpadów.

Produkt tylko do użycia w akwarystyce słodkowodnej, produkt nie jest przeznaczony do spożycia. W przypadku konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać etykietę na opakowaniu. Chronić przed dziećmi

KARTA CHARAKTERYSTYKI pobierz
UWAGI Brak
OPAKOWANIE Opakowanie 100 g

 

  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl