AZOT - NH4NO3 50 g (CZYSTY DO 99,9%)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 4,99 zł 4.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

OPIS Produkt służący do uzupełniania braków AZOTU w akwarium. Zawiera azot w 2 formach: azotanowej (NO3) oraz w formie amonowej (NH4 – szczególnie łatwo przyswajalna przez rośliny w mniej doświetlonych miejscach) Azotany zaliczają się do makroelementów i stanowią 1,5% suchej masy rośliny.
Niedobór azotu występuje w akwariach stosunkowo często i objawia się następująco:
- chloroza na starych i młodych liściach,
- spowolnienie wzrostu,
- mniejszy rozmiar liści,
- intensywniejszy kolor liści,
- brzeżna martwica liści,
- słabe krzewienie się rośliny,
- pojawienie się drobnych martwiczych plamek.
SKŁAD CHEMICZNY

NH4NO3 (azotan amonu) (CZYSTY DO 99,9%)
Zawartość NO3:  77,5%
Zawartość NH4:  22,5%

PRZYGOTOWANIE Produkt do samodzielnego przygotowania
DAWKOWANIE

Proszek należy rozpuścić w wodzie RO lub destylowanej wg kalkulatora stężeń  
Można np: rozpuścić 33 g w 500 ml wody RO lub destylowanej – 1 ml roztworu zwiększy stężenie NO3 – 0,50 mg/l i NH4 – 0,15 mg/l w 100 l akwarium.

PRZECHOWYWANIE Optymalnym miejscem jest szafka pod akwarium, chronić przed światłem. Data ważności znajduje się na opakowaniu
BEZPIECZEŃSTWO

Substancja palna, silnie utleniająca, przy bezpośrednim kontakcie może powodować podrażnienie oczu, skóry, przewodu pokarmowego. Produkt tylko do użycia w akwarystyce słodkowodnej, produkt nie jest przeznaczony do spożycia. W przypadku konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać etykietę na opakowaniu. Chronić przed dziećmi

   NIEBEZPIECZEŃSTWO

UWAGI Przy zakupie 5 sztuk - dokładam 1 szt. gratis
Przy zakupie 10 sztuk - dokładam 2 szt. gratis
Przy zakupie 15 sztuk - dokładam 3 szt. gratis
Przy zakupie 20 sztuk - dokładam 4 szt. gratis
i tak dalej ....
Promocja obowiązuje od 01.12.2018
OPAKOWANIE Opakowanie 50 g

 

  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl