ERIOCAULON SETACEUM

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 9,99 zł 9.99


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

OPIS Eriocaulon setaceum to roślina wymagająca czystej wody o pH 5.5 – 6.8 i temperatury 26 - 28°C. Podłoże powinno być lekko kwaśne i żyzne. Eriocaulon setaceum wymaga nawożenia CO2 i nawozami płynnymi. Lubi stały ruch wody zapewniający dobrą filtrację mechaniczną. Z powodu jego umiarkowanego tempa wzrostu i wyjątkowych liści, jest znakomitym kandydatem do akwarium w stylu holenderskim. Jest rośliną trudną w uprawie.
WYSOKOŚĆ 15 - 60 cm
SZEROKOŚĆ 5 - 12 cm
WYMAGANIA ŚWIETLNE >0,5 W/1 litr
TEMPO WZROSTU średnie
TEMPERATURA 26 - 28 ºC
TWARDOŚĆ WODY miękka - średnia
pH WODY 5.5 - 6.8
SPRZEDAŻ SADZONKA O WYSOKOŚCI OKOŁO 15 - 10 cm

 

  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl