GLONY 500 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 16,90 zł 16.90

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

OPIS Produkt służący do zwalczania glonów zielonych a w szczególności nitkowatych
SKŁAD CHEMICZNY CuSO4 x 5H2O
PRZYGOTOWANIE Produkt w pełni gotowy do użycia
DAWKOWANIE 10 naciśnięć pompki / 100 litrów (dawka jednorazowa). Jeżeli zajdzie taka konieczność, zabieg można powtórzyć po około 3 tygodniach.
PRZECHOWYWANIE Optymalnym miejscem jest szafka pod akwarium, chronić przed światłem. Data ważności znajduje się na opakowaniu
BEZPIECZEŃSTWO

    NIEBEZPIECZEŃSTWO

Działa szkodliwie po połknięciu. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.

Unikać uwolnienia do środowiska. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

Produkt tylko do użycia w akwarystyce słodkowodnej, produkt nie jest przeznaczony do spożycia. W przypadku konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać etykietę na opakowaniu. Chronić przed dziećmi

KARTA CHARAKTERYSTYKI

pobierz

UWAGI

Produkt nie zalecany w przypadku szczególnie wrażliwej obsady krewetek i ślimaków oraz niektórych gatunków ryb i młodego narybku.
Po zastosowaniu należy obserwować reakcję zwierząt. W przypadku dziwnego zachowania należy wykonać dużą (50%) podmianę wody.

OPAKOWANIE Butelka z dozownikiem 500 ml

 

  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl